DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ARCHIVA?

ARCHIVA, ZAJMUJEMY SIĘ TYLKO TYM!

Archiva ponosi pełną odpowiedzialność procesu konserwacji dokumentów, zarówno w formie elektronicznej jak i papierowej, oraz ich dostawy. Przyjęcie pełnej odpowiedzialności oznacza, że, zgodnie z obowiązującymi przepisami, klient może całkowicie powierzyć ten proces Archiva.

ARCHIVA NIE ZAJMUJE SIĘ SPRZEDAŻĄ OPROGRAMOWANIA LUB SPRZĘTU

Archiva zapewnia tylko usługi procesu outsourcingu dokumentów do archiwizacji cyfrowej i przechowywania dokumentów. Nie prowadzi biznesu polegającego na sprzedaży oprogramowania bądź sprzętu, lub pobieraniu opłat od klientów za utrzymanie bądź od ilości dni spędzonych na doradztwo; wykorzystuje i integruje najlepsze oprogramowanie i wysoką wydajność sprzętową pozwalającą klientom zaoszczędzić na kosztach związanych z doborem oprogramowania, inwestycji, rozruchu i krzywej uczenia się.

PRZECHOWYWANIE ELEKTRONICZNE

Firmy, które posiadają archiwa papierowe nie mają żadnego interesu w dematerializacji dokumentów. Lata historycznych archiwów papierowych często stanowią nierozerwalną więź między klientem a dostawcą, ponieważ przeniesienie i przeklasyfikowanie archiwum papierowego to operacja, która pociąga za sobą koszty, które są znacznie większe niż korzyści osiągane poprzez zmianę na lepsze lub po prostu mniej kosztowne dla dostawcy. Archiva umożliwia swoim klientom swobodę wyboru najlepszego dostawcy, ponieważ przenoszenie papierowego archiwum to proces bardzo skomplikowany, to zmiana outsourcingu archiwizacji cyfrowej jest możliwa.

KLIENCI NIE SĄ ZOBOWIĄZANI DO PODPISYWANIA DOKUMENTÓW

Gdy klient podpisuje dokumenty drogą cyfrową, przekazuje tylko część  procesu konserwacji, zachowując w firmie część odpowiedzialności. Klienci Archiva nie muszą podpisywać dokumentów. Dzięki Archiva, klienci przekazują pełną odpowiedzialność procesu archiwizacji cyfrowej. Ponad 450 klientów dokonuje tych operacji z nami od lat, a setki audytów podatkowych zostały pomyślnie przeprowadzone na dokumentach naszych klientów zdematerializowanych przez Archiva: to podkreśla naszą rzetelność i wiarygodność.

JEDNA Z PIERWSZYCH

Archiva wyczuła biznes i potencjał archiwizacji cyfrowej lata przed tym zanim ramy regulacyjne zostały zdefiniowane. Była to pionierska firma w dziedzinie tego typu. Wszyscy klienci, którzy wierzyli w nas od samego początku, od razu zaczęli czerpać korzyści z zarządzania dokumentami i zawsze byli zgodni co do wymagań prawnych i podatkowych. Archiva jest również uznawane przez funkcjonariuszy publicznych przeprowadzających kontrolę jako rzetelnego i sumiennego partnera.

WSZYSTKO ODBYWA SIĘ WEWNĄTRZZAKŁADOWO

Wszystkie usługi zapewnione przez Archiva są dostarczane przez stały zatrudniony personel. Nie korzystamy z podwykonawców. Nie używamy pracowników zewnętrznych. Dokumenty naszych klientów są w dobrych rękach: naszych. Osobiście sprawdzamy każdy etap procesu ponieważ jesteśmy za to odpowiedzialni. Wielu naszych konkurentów sprzedaje usługi innych firm lub powierzają część procesu, przekazując przy tym dokumenty nieznanym spółkom. Z Archiva wiesz, że dokumenty i dane nam powierzone są bezpieczne w naszych rękach.

ARCHIVA JEST OGROMNĄ FIRMĄ W KAŻDYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU

Archiwa przetwarza i przechowuje ponad 65 milionów obrazów w formie elektronicznej rocznie i posiada ponad 350 milionów dokumentów on-line. Archiva będzie wkrótce zarządzać miliardami dokumentów. Archiva jest głównym odbiorcą wielu wiodących międzynarodowych firm na tym rynku, które współpracują z nami jako partnerzy technologiczni. Jesteśmy firmą odniesienia jako outsourcer do cyfrowej archiwizacji. Od połowy 2010 roku, Archiva pracuje w nowej siedzibie, której jest właścicielem; siedziba obejmuje powierzchnię zajmującą około 4000 metrów kwadratowych, w tym powierzchnię zajmującą około 300 metrów kwadratowych przeznaczoną na centrum danych oraz pomieszczeń pomocniczych na dostawę usług. Aby zapewnić ciągłość świadczonych usług i optymalizację zużycia energii korzystamy z systemu UPS (zasilanie pomocnicze) o pojemności 200kVA i systemu fotowoltaicznego do produkcji energii o mocy szczytowej 100kW.

Log In is required for submitting new question.