KIM JESTEŚMY

Archiva Polska jest polskim oddziałem Grupy Archiva świadczącym usługi w zakresie dematerializacji, elektronicznego fakturowania, archiwizacji i przechowywania danych cyfrowych zgodnie z obowiązującym prawem.

Grupa Archiva, wraz ze swoimi pionowymi spółkami działającymi w obszarze danych, procesów i ludzi, towarzyszy swoim klientom i partnerom w trzech podstawowych etapach cyfrowej transformacji: Digitize, Digitalize i Transformation.

Z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży cyfrowej i ponad 280 pracownikami, Grupa Archiva jest dziś solidnym, wiarygodnym i rzetelnym partnerem dla wszystkich firm, które chcą podjąć ścieżkę Cyfrowej Transformacji.

ARCHIVA W LICZBACH

  • ponad 1.400 aktywnych klientów
  • ponad 280 pracowników,
  • ponad 110 milionów dokumentów zarządzanych w chmurze
  • 30 lat doświadczenia w branży cyfrowej
  • Ponad 500 000 gigabajtów dokumentów zarchiwizowanych i przechowywanych zgodnie z normami
  • około 60.000 dokumentów przeglądanych codziennie przez naszych klientów

MIĘDZYNARODOWA FIRMA – Partnerstwo wykorzystujące strategie lokalne

Grupa Archiva dzięki swojemu strategicznemu partnerstwu wychodzi naprzeciw potrzebom międzynarodowych graczy i działa ze swoimi usługami w 31 krajach na całym świecie.

Strategią Archivy jest budowanie strategicznego partnerstwa z lokalnymi podmiotami w celu świadczenia swoich usług zgodnie z regulacjami obowiązującymi w krajach zagranicznych.

Grupa Archiva jest obecna ze swoimi oddziałami w 4 krajach europejskich: Włoszech, Niemczech, Szwajcarii i Polsce.

REALVALUE CONSULTING
Realvalue Consulting, spółka stowarzyszona z Archiva, składa się z certyfikowanych partnerów oraz autoryzowanych dostawców szkoleń Pegasystems, a także konsultantów i ekspertów w zakresie automatyzacji procesów cyfrowych. Pega jest wyłączną platformą, na której RealValue realizuje projekty transformacji biznesowej.

MAXWELL CONSULTING
Maxwell Consulting został założony przez Archiva w czerwcu 2020 roku i pozycjonuje się jako ekspercka firma konsultingowa. Pragmatyczne i techniczne podejście end-to-end w obszarach cyfrowej transformacji i poprawy efektywności procesów biznesowych i operacyjnych jest fundamentem biznesowym tej firmy.

RobotIQE
Zespół RobotIQE zajmuje się rozwojem i wdrażaniem „szytych na miarę” robotów programowych, które integrują się z procesami biznesowymi, w celu wyeliminowania powtarzalnych i mało wartościowych czynności poprzez automatyzację, RPA i technologie AI.