O NAS

Archiva Polska jest polsko-niemieckim oddziałem Grupy Archiva świadczącym usługi elektronicznego fakturowania, archiwizacji i przechowywania danych cyfrowych.

Adobestock 163124097 Preview
Archiva Chi Siamo

HISTORIA FIRMY

Grupa Archiva to zespół 4 spółek oferujących doradztwo, usługi i technologie w ponad 31 krajach na całym świecie, wspierających klientów i partnerów w ich podróży po cyfrowej transformacji.

Grupa Archiva ma ponad 30-letnie doświadczenie w branzy cyfrowej I zatrudnia ponad 250 pracowników. Jest solidnym , wiarygodnym I rzetelnym partnerem dla wszystkich firm, które chcą wejśc na ścieżkę Cyfrowej Transformacji.

LICZBY

  • ponad 1.400 aktywnych klientów
  • ponad 250 współpracowników
  • ponad 110 milionów dokumentów zarządzanych w chmurze
  • 30 lat doświadczenia w branży cyfrowej
  • ponad 500 000 gigabajtów dokumentów zarchiwizowanych i przechowywanych zgodnie z normami
  • około 60.000 dokumentów przeglądanych codziennie przez naszych klientów

MIĘDZYNARODOWA FIRMA – Partnerstwo w strategii globalnej

Grupa Archiva dzięki swojemu strategicznemu partnerstwu wychodzi naprzeciw potrzebom międzynarodowych partnerów i świadczy swoje usługami w 31 krajach na całym świecie.

Celem Archivy jest świadczenie usług i budowanie strategicznego partnerstwa z lokalnymi podmiotami zgodnie z regulacjami obowiązującymi w danym kraju.

Grupa Archiva ma swoje oddziały w 4 europejskich krajach: Włochy, Niemcy, Szwajcaria i Polska.

REALVALUE
RealValue, spółka stowarzyszona z Archivą, składa się z certyfikowanych partnerów Pegasystems i autoryzowanych dostawców szkoleń, a także konsultantów i ekspertów w dziedzinie automatyzacji procesów cyfrowych. Pega jest wyłączną platformą, na której RealValue realizuje projekty transformacji biznesowej.

 

www.realvalueconsulting.eu

MAXWELL CONSULTANCY
Maxwell Consulting został założony przez Archivę w czerwcu 2020 roku i pozycjonuje się jako ekspercka firma konsultingowa. Pragmatyczne i techniczne podejście end-to-end w obszarach transformacji cyfrowej oraz poprawy efektywności procesów biznesowych i operacyjnych jest fundamentem biznesowym tej firmy.

RobotIQE
Zespół RobotIQE zajmuje się rozwojem i wdrażaniem „szytych na miarę” robotów programowych, które integrują się z procesami biznesowymi, w celu wyeliminowania powtarzalnych i mało wartościowych czynności poprzez automatyzację, RPA i technologie AI.

Log In is required for submitting new question.