PROJEKT SPOŁECZNY ARCHIVA

„Nasce un sorriso” (Raise a smile/ wykrzesać uśmiech) jest organizacją niedochodową, która zbiera fundusze na opiekę młodych Indian z Gujarat (Indie Północne), cierpiących na polio.

Nasce un sorriso (raise a smile / wykrzesać uśmiech)

Inicjatywa ta wynika ze spotkania pomiędzy Giuliano Marone, dyrektorem zarządzającym i założycielem Archiva, Franco Vinci, prawnikiem z Verony i Paolo Donati, pedagogiem środowiskowym z rejonu Emilia-Romania, który od 1980 roku, poświęcił się fotografowaniu populacji i egzotycznych zwyczajów w krajach Afryki i Dalekiego Wschodu, a od 2004 roku rozpoczął zbiórkę funduszy dla szpitala dr Madhu Rana w Gujarat, aby pomóc młodym ludziom dotkniętych polio.

 

Dzięki pracy dr Madhu Rana i jego personelu, do tej pory operowano dziesiątki młodych Indian, którzy przez zmiany wywołany przez polio zmuszeni byli przeciągać się po ziemi lub chodzić na czworaka odpychając się na łokciach i kolanach.

Pomóż nam „Nasce un sorriso” (raise a smile / wykrzesać uśmiech)

Nowa organizacja niedochodowa jest skonstruowana tak, by mogła skorzystać z dawstwa podatkowego przewidzianego w niedawnej włoskiej ustawie finansowej, i może być przekazana przez kogokolwiek, firmę i / lub indywidualnie.
Jeśli chcesz przyczynić się do tej inicjatywy wystarczy podpisać odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym  przydzielone do organizacji pozarządowych i wpisać kod podatkowy stowarzyszenia: 93198320231. Ewentualnie można też wesprzeć organizację przelewem odliczonej darowizny od podatku.

Nr konta. 11000024858
IBAN: IT75H0899524201011000024858
Banca di Credito Cooperativo Valmarecchia
na rzecz: “Nasce un sorriso Onlus”

Log In is required for submitting new question.