NOTARY.CLICK

Notary.Click jest usługą, która pozwala w prosty sposób zwrócić uwierzytelniony wyciąg z jednej lub większej liczby stron dziennika, lub innych dokumentów, bezpośrednio z portalu internetowego, w celu złożenia wniosku o nakaz sądowy i przyśpieszenia procesu odzyskania należności.

notary1

WYSTARCZY JEDNO KLIKNIĘCIE
ŻĄDANIE POŚWIADCZENIA WYCIĄGU DZIENNIKA BEZPOŚREDNIO Z SIECI BEZ KONIECZNOŚCI UDANIA SIĘ DO NOTARIUSZA CZY ADWOKATA.

notary2

PRZYŚPIESZENIE
SKRÓCENIE CZASU POSTĘPOWAŃ SĄDOWYCH DZIĘKI SZYBSZYM SPOSOBOM UZYSKIWANIA WYMAGANYCH DOKUMENTÓW, STOSUJĄC RÓŻNE KRYTERIA WYSZUKIWANIA.

notary3

REDUKCJA KOSZTÓW
OSZCZĘDNOŚCI POMIĘDZY 40% A 60% ZA OPŁATY SKARBOWE ZWIĄZANE Z DZIENNIKIEM.

Notary.Click pozwala na:

Zmniejszenie kosztów postępowania sądowego

Używamy sieci wykwalifikowanych notariuszy z możliwością dostępu uwierzytelniania procedury bezpośrednio z dokumentów przechowywanych w Archiva, dzięki czemu koszta są niższe niż przy tradycyjnych procedurach.

Skrócenie czasu zlecenie poświadczenia wyciągu

Osiąga się to poprzez użycie portalu internetowego, z którego można wybrać strony dziennika lub dokumenty, które mają być poświadczone i za pomocą jednego kliknięcia można wysłać zlecenie bezpośrednio do notariusza jednocześnie śledząc postęp.

Zmniejszenie kosztów skarbowych związanych z dziennikiem

Osiąga się to poprzez elektroniczne archiwizowanie dziennika, zgodnie z przepisami dotyczącymi jego przechowywania; pozwala to na obliczenie opłaty skarbowej na podstawie zapisów, a nie od ilości stron.

Skrócenia czasu weryfikacji dziennika

Osiąga się to poprzez zgodne pobieranie i oglądanie, które pozwala Urzędowi Skarbowemu sprawdzenie wymaganych stron poprzez internet.

NotaryClick-foto

Zbieranie podatków jest łatwiejsze dzięki Notary.Click

Log In is required for submitting new question.